Bursa 8. Uluslararası Blok Mermer Fuarı

 

Bursa 8. Uluslararası Blok Mermer Fuarı Hakkında

Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuar, Türkiye'de konusunda tek ihtisas fuarı olarak dikkat çekerken sektörün global buluşma noktası olarak profesyonelleri bir araya getirmeye devam ediyor. Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelini Bursa'da buluşturan Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, sektör ihracatına ve rekabetçiliğine güç katmaya devam edecek.

Bursa 8. Uluslararası Blok Mermer Fuarı Bilgileri

Tarih:13-16 Kasım 2024
Konum:Bursa - Türkiye
Yer:Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


BİNLERCE RENK ve DESENDEKİ BLOK MERMERLERİ KEŞFEDİN!

Türkiye'de Doğal Taş ve Maden Sektörü


Dünyanın blok mermer ihracatında ilk üç ülkesinden biri olan Türkiye, doğal taş sektöründe de büyük bir verimliliğe sahiptir. Türk Maden ve Mermer sektörü, 2022 yılının ilk çeyreğine yükselişle başlamış ve 2023 yılının son çeyreğini de yükselişle tamamlamıştır. Doğal taş sektörünün buluşacağı Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı düzenlendiği ilk yıldan itibaren üzerine koyarak bugüne kadar toplam 125.000 ziyaretçiyi ağırlamanın yanı sıra 1370 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapmıştır.


 


Sektörün En Ağır Fuarı Bursa'da

Tüyap Fuarcılık Grubu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) iş birliğiyle 13-16 Kasım 2024 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı sekizinci kez düzenlenecek.

BLOK ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYIN