Neden Ziyaret Etmelisiniz - Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı

 

Doğal Taş Sektörünün Tek İhtisas Fuarı’nda Buluşalım!

Doğal taş ve blok mermer sektörünün büyük buluşmasına şahit olmak için ücretsiz online biletinizi hemen alın! 200’den fazla katılımcısı ve sektörden adını söz ettiren Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı 13-16 Kasım 2024 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sektörün öncü firmalarının en son ürünlerini keşfedin ve yeni iş bağlantıları kurun.
ÜCRETSİZ ONLINE BİLET İÇİN TIKLAYIN

Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı’nı Ziyaret Etmek İçin 5 Sebep

Sektör profesyonelleri 13-16 Kasım 2024 tarihlerinde Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı’nda bir araya gelecek. 60’da fazla ülkeden gelecek olan ziyaretçileri ve sektörün güçlü firmalarıyla buluşturacak Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuar’nı ziyaret etmek için 5 nedeni sizler için açıkladık.

Türkiye’nin Doğal Taş Sektöründeki Güçlü Konumu

Blok Mermer ve doğal taş sektöründen dünyadaki önemli üreticilerinden biri olan Türkiye, her geçen yıl ihracatını arttırmaktadır. Doğal kaynaklarının bolluğu, güçlü iş gücü ve en güncel ürünleriyle birleştiren Türk Blok Mermer Üreticilerini yakından tanımaya, en trend ürünleri keşfetme fırsatı yakalayın.

Blok Mermer Sektörünün İhracat Başarısı

Dünya’ya blok mermer ihracatı 2016 yılından bu yana sürekli bir artış göstermektedir. Başta Hindistan olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine blok mermer ihracatı gerçekleştiren Türkiye, dünyadaki en önemli ihracatçılarından biridir. Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, sektörün saygın üreticilerine ulaşmak ve güçlü bağlantılar kurmak için bir fırsattır.

 

Binlerce Üreticiye Ulaşma Fırsatı

Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, 200’den fazla katılımcısı ve 300’den fazla markası ile ziyaretçilerine birçok marka ile tanışma fırsatı sunuyor. Sektörün öncüleriyle tanışma fırsatı bulacağınız fuarda ürün çeşitliliğinizi arttırabiliriz, projelerinizde işbirliği yapabileceğiniz üreticilere ulaşabilirsiniz.

Kıtaların Buluşma Noktası

Türkiye'nin Avrupa, Asya ve Orta Doğu'ya olan yakınlığı, büyük pazarlara avantajlı erişim sağlamaktadır. Ayrıca, çeşitli uluslararası serbest ticaret ve gümrük birliği anlaşmaları nedeniyle Türkiye çekici bir ihracat merkezidir.

Bursa’yı Keşfedin

Türkiye'nin yıldızı Bursa, kültürel mirası ve her geçen büyüyen ekonomisiyle Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkentidir. Muhteşem Uludağ'dan tarihi kapalı çarşısına kadar Bursa bir medeniyet şehirdir. Aynı zamanda lojistik alanları, çok sayıdaki fabrika ve kurumları ile ülke ekonomisine katkı sağlayan ve gelişen ticaret merkezlerinden biridir.
ÜCRETSİZ ONLINE BİLETİNİZ BURADA